Ze zahrady po druhé...
Přeji vám krásný slunečný den. Dnes opět malé nakouknutí do zahrady , kde vše postupně rozkvétá.
Letos opět rozkvetly tulipány , které jsem předloni rozesadila a tak loni nekvetly.
Moje oblíbená kalina. Když jsem si ji koupila byl to malý keříček asi 30cm , teď už má dva metry.
Pivoňky jsou moje srdcovka , je škoda že už odkvétají , jejich vůně je nádherná.
Rebarboru nechávám kvést pro včelky a různé hmyzáčky.
Orlíčky mají hezké barvičky.
Na závěr naše zlatíčko , malý bombardér . Stále v pohybu , vyfotit skoro nemožné .
Pro dnes je to vše. Doufám, že jsem vás moc neunavila.
Mějte se krásně a užívejte si sluníčka . Jana
Kvete Ti to krásně. Pivoňky u nás teprve rozkvétají, ale jestli budou stále taková vedra, tak to jejich krásné květenství dlouho nevydrží.
OdpovědětVymazatHafánek je nádherný.
Měj pěkné dny!
Hanka
Hani, děkuji . Pivoňky mám ještě růžové a novou bílou, tak se těším až rozkvetou.
VymazatMěj se krásně, přeji pěkné dny.
To je ta správná radost pro zahradnici - když vše začne kvést. U nás teprve včera pivoňky rozkvetly, ještě budou bílé, ty jsou později. Krásné to máš Jani.
OdpovědětVymazatAlenko, děkuji. Máš pravdu , těším se na každý nový květ . Pivońky mám ještě růžové a nové bílé , letos bude mít jeden květ, tak se těším.
VymazatMěj se krásně a přeji pěkné dny.
Moc krásné, barevné, veselé...Pivoňky taky miluji, připomínají mi moji babičku, kteá je měla na zahrádce.
OdpovědětVymazatMěj se krásně.
Míšo, děkuji. Taky mám pivońky spojené s babi , jsou srdcovka.
VymazatMěj se krásně, přeji pěkné dny.
Ahoj Jani krásně Ti to všechno kvete, to je parádní viď... Ta kalina je tedy TOP !!! Měj se dobře, Lenka
OdpovědětVymazatAhoj Leni, moc děkuji. je to krása když to vše rozkvete, kalina byla nádherná , bohužel již odkvetla.
VymazatMěj se krásně.
Krásné vše, ale tak rozkvetlou rebarboru jsem ještě neviděla.
OdpovědětVymazat